KURUMSAL

KURUMSAL KİMLİK

Yeni hızlı bir şekilde gelişmekte olan 2 yılı aşkın süredir İnşaat Malzemeleri satış ve pazarlama faaliyetinde bulunan  şirketimiz bu gün seçkin Tedarikçi firmalarla çalışmayı ilke edinmiş, bayi seçimlerinde son derece titiz davranan ve seçkin firmalarla çalışan, büyümekte olan firmadır.

Şüphesiz ki  uzun yıllara dayanan bu büyüme sürecinde, güven en büyük gücümüz oldu. Sayın sinansevgilice  tarafından temelleri atılan şirketimizin kurumsal kültüründe kendisinin izleri son derece belirgin ve derindir. Bir aile şirketi olarak kurulan firmamız, bütün çalışanlarını,  tedarikçi firmalarını birer iş ve çözüm ortağı, Asya yapı malzemelerinin. ailesinin bir ferdi olarak görmektedir. Çalışanlarımızın seçiminde, gelişen kurum kültürümüze ne kadar uygun oldukları, ne kadar hızla benimseyip sahip çıkabilecekleri,  aradığımız en önemli kriterlerden birisidir.

Bu gün; Asya yapı malzemeleri geldiği noktada sahip olduğu değerleri koruyarak ve sahip olduğu amatör ruhtan asla vazgeçmeyerek, ilk günkü heyecan ve azimle çalışmalarını sürdürürken, günümüz gelişmelerini dikkatle analiz ederek, gereklerini yerine getirme çabası içerisindedir. Ekibimiz güncel gelişmeleri takip ederek Kurumsal Yönetim anlayışını geliştirmeye çalışmaktadır. Sizlere daha iyi, daha hızlı, daha güvenilir ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizmet anlayışımızla,  sahip olduğumuz değerlerle, sosyal sorumluluklarımızın da farkında olarak büyümeye devam ediyoruz.

Asya yapı malzemeleri. isminin güven ve samimiyetle anılmasında emeği geçen çalışma arkadaşlarıma, Tedarikçi Firmalarımıza, teşekkürü borç bilirim.

Saygılarımla

Asya Yapı Malzemeleri Şirketi

Sinan Sevgilice